Uphill Towers Barbaros Mah.Ak Zambak Sok.B 1 Blok Kat:3 Daire:13 Ataşehir / İstanbul
7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDE
service-image

Kalite Politikamız

Koşulsuz müşteri memnuniyeti güvencesiyle ilerlediği kalite yolculuğunda TUP-CO, 81 vilayete bayi öncülüğünde sektöre hizmet etmektedir.
Kurulduğu günden beri benimsediği “Toplam Kalite Yönetimi” yaklaşımı ile ekip çalışmaları sistematiğini oluşturan TUP-CO, bu konuda önemli bir adım atmıştır.

service-image

Değerlerimiz

TUP-CO sektörde öncelikli hedefi, rekabet üstünlüğü sağlamaktır. Bunun için "müşteri memnuniyeti" anlayışını daha da geliştiren ve kalite sürecinde çalışanların da aktif rol almasını sağlayan TUP-CO, bayi edinme ağı ile başarı kazanmaya devam etmektedir.

service-image

Misyon & Vizyon

Ahlaken ticaret anlayışı değerlerine sahip çıkarken, yenilikçi vizyonuyla insana fayda sağlayacak kaliteli ve ulaşılabilir ürünler ve hizmetler sunarak ülkesini ve toplumunu ileriye taşımak; tüm faaliyetlerini sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı bir şekilde, sosyal sorumlu bir yaklaşımı benimseyerek gerçekleştirmek.

Biz Kimiz?

2017 yılında dağıtıcı lisansı alan TUPCO AKARYAKIT dikkatli ve kurumsal satış hedef politikaları ile pazar payındaki yerini almaya devam etmektedir.


Sektörde güvenilir hizmet anlayışı içinde istikrarla büyüyen bir şirket olan TUP-CO AKARYAKIT, Türkiye’nin 81 vilayetinde ulaşmayı hedefleyen, bayileri ile dağıtım faaliyetine devam etmekte ve pazar payını da her geçen gün arttırmaktadır.